Auto Finesse Tripple All In One Polish 250ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku

 
Akce
  • 1 z 4
 

Auto Finesse Tripple All In One Polish leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku: jedna z nejefektivnějších leštěnek na trhu s příměsí carnaubského vosku.

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 90 Kč (–30 %)
209 Kč
Kód produktu 246
Značka Auto Finesse
Kategorie Leštěnky a leštící pasty
Položka byla vyprodána...
 

Auto Finesse Tripple All In One Polish leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku: jedna z nejefektivnějších leštěnek na trhu s příměsí carnaubského vosku.

Auto Finesse Tripple je špička mezi leštěnkami, která dodá Vašemu laku hluboký lesk. Vhodná jak pro ruční, tak i strojní leštění!

Tripple disponuje vysokými čistícími účinky a zkrývá drobné poškození laku. Díky přítomnosti carnaubského vosku nabízí vysokou životnost. Tripple odstraňuje oxidaci a kontaminaci pomocí čištících rozpouštěděl. Jemnou rafinací povrchu získáte vysoký lesk. Tripple zanechává ultra tenkou fólii, díky které zakryje drobné vady, a dále stanoví vrstvu T1 carnaubského vosku, která chrání povrch a udržuje lesk.

Tripple funguje velmi rychle. Vytváří hluboký, vlhký, lesklý povrch. Jeho ultra-jemné brusné a snadné leštění je užitečné zejména na světlé, temperamentní typy barev.

Tato leštěnka je vhodná pro odstraňování defektů laku, škrábánců, oxidace.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Tripple patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Cena za 1ks