Auto Finesse ObliTARate Tar&Glue Remover 500 ml odstraňovač asfaltu a lepidel

 
Akce
  • 1 z 5
 

Auto Finesse ObliTARate Tar&Glue Remover odstraňovač asfaltu a lepidel - čistič dehtu a asfaltu slouží k odstranění skvrn od hmyzu, dehtu a asfaltu z karoserie vozu. 

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 120 Kč (–30 %)
279 Kč
Kód produktu 258
Značka Auto Finesse
Kategorie Předmytí a odstranění hmyzu
Položka byla vyprodána...
 

Auto Finesse ObliTARate Tar&Glue Remover 500 ml odstraňovač asfaltu a lepidel - čistič dehtu a asfaltu slouží k odstranění skvrn od hmyzu, dehtu a asfaltu z karoserie vozu. Tyto nečistoty jsou vysoce přilnavé a necháte-li je zaschnout na Vašem laku, mohou způsobit jeho leptání, skvrny a nenávratné poškození.

Vidíte-li na svém vozu zbytky dehtu a lepidel, je ten nejlepší čas použít ObliTARate. Opět v Auto Finesse stylu! Auto Finesse ObliTARate je silný, efektivní rychle eragující přípravek, který rozpouští nečistoty bez jakéhokoliv dalšího kontaktu. Odstraní i nejodolnější dehty, zbytky lepidel či hmyzu bez jakéhokoliv poškození základní povrchové vrstvy.

Dlouhodobá nespokojenost široké veřejnosti s různými přípravky donutila Auto Finesse vyvinout přípravek s nejlepším výkonem. Po měsících vývoje Auto Finesse konečně přišel s perfektním vzorcem, a Auto Finesse ObliTARate se narodil..

Stejně jako všechny Auto Finesse autokosmetické přípravky je i ObliTARate formulován tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních detailerů. Může být ale použit s velkým úspěchem i absolutním začátečníkem. ObliTARate je ideální pro odstranění asfaltu, dehtu, gumových zbytků, lepidel, hmyzu, ochran laku, atd. Jeho silná rozpouštědla začnou rozpouštět nečistoty při prvním kontaktu bez jakéhokoliv mechanického drhnutí. Prakticky eliminujete potřebu pro více aplikací, nebo i poškození díky použití drsné 'houby".

Objem: 500 ml

Cena za 1ks