Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax (473 ml)

 
Akce
 • 1 z 4
 

Tekutý hybridní keramický vosk

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 789 Kč
Ušetříte 237 Kč (–30 %)
552 Kč
Kód produktu 1819
Značka Meguiars
Kategorie Vosk, keramika a protekce
Položka byla vyprodána...
 

Keramický vosk Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax (473 ml)

Hybridní SiOtechnologie, která vytváří keramickou ochranu a je geniálně jednoduchá na aplikaci - to je Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax! Nejkvalitnější, doma aplikovatelná ochrana od společnosti Meguiar's! Chcete snadno použitelný automobilový vosk s nejmodernější sofistikovanou technologií, která poskytuje nejmodernější druh ochrany? Pokud ano, Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax je pro vás tím pravým! Díky zcela nové a pokročilé hybridní technologii SiOzískáte výhody keramické ochrany, která perfektně chrání lak, a přitom je stejně snadné ji aplikovat jako běžný tekutý vosk! Tato pokročilá receptura navržená pro ruční i strojní aplikaci pomocí orbitální leštičky, vytváří kluzkou, ochrannou vrstvu s extrémním korálkováním a odpuzováním vody! Ani po zaschnutí nebělá, a proto nezanechává bílé skvrny na plastech a gumových lištách. Lze ji dokonce použít také na plasty a leštěné kovy, nebo jako poslední, horní vrstvu přes váš oblíbený tradiční vosk! Pro posílení ochrany perfektně slouží oblíbený Meguiar's Hybrid Ceramic Wax v rozprašovači, který můžete používat kdykoli při běžném mytí. Užívejte si hybridní keramickou ochranu laku, která překoná všechny tradiční vosky, a přitom si ji můžete aplikovat sami! Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax je vhodný na všechny typy povrchů! Usnadňuje mytí i údržbu, protože nečistoty na povrchu neulpívají tak snadno!

Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax perfektně a dlouhodobě chrání:

 • Lak.
 • Kola.
 • Plastové i gumové lišty.
 • Leštěné kovy.
 • Světla a další povrchy!

Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax poskytuje ochranu před:

 • UV zářením.
 • Kyselým deštěm.
 • Silničními i ostatními nečistotami.
 • Oxidací a dalšími nepříznivými vlivy, které mohou uškodit laku vašeho vozu!

Sofistikované, hybridní keramické složení využívá výhody a snadnost aplikace běžných tekutých vosků, a přitom posouvá ochranu a odpuzování vody a nečistot na zcela novou úroveň.

 • Přelomová technologie. Obsahuje nejmodernější technologii hybridního SiO.
 • Chrání lak. Vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru před nepříznivými vlivy okolního prostředí.
 • Voda "korálkuje" a stéká pryč. Poskytuje extrémní korálkování a odpuzování vody!
 • Snadné použití. Tak jednoduché, jako běžný tekutý vosk!
 • Žádné bílé stopy. Nezanechává žádné bílé stopy na plastových a gumových lištách a těsněních!

 

Keramický vosk lze kombinovat s vaším oblíbeným voskem!

Hybridní keramická technologie vyniká svou trvanlivostí, odolností a hydrofobitou, ale neposiluje lesk jako tradiční vosky. Pokud chcete z obou technologií dostat maximum, navoskujte svůj lak nejprve tradičním voskem pro maximální posílení lesku a hloubky laku a následně aplikujte hybridní keramický vosk pro maximální ochranu a hydrofobitu.

Pro mytí doporučujeme používat šampony bez voskových příměsí!

Při mytí autošamponem s obsahem vosku můžete hybridní keramický vosk na svém autě dočasně překrýt voskem obsaženým v šamponu. Tyto příměsi mají nižší hydrofobitu, a tak překrytí hybridního keramického vosku těmito příměsemi může vést k dočasnému snížení hydrofobity. Po čase, když voskové příměsi dodané autošamponem opět vyprchají, je znovu odhalen hybridní keramický vosk, který má vyšší hydrofobitu, a tento efekt se opět maximalizuje. Kvalitu ani vlastnosti hybridní keramické ochrany tento jev však nikterak nesnižuje. Pokud se chcete dočasnému snížení hydrofobity vlivem překrytí hybridního keramického vosku běžnými vosky vyhnout, doporučujeme používat pro mytí autošampon bez voskových příměsí, například Gold Class Shampoo & Conditioner nebo profesionální Shampoo Plus. Tyto šampony neobsahují příměsi, které by dočasně překryly hybridní keramický vosk, a zachovají tak jeho hydrofobitu trvale na maximální úrovni.